מרפסת בטון

 

 

 

כאשר בונים בניין מגורים חדש, או משפצים בניין קיים פעמים רבות ליזמים או בעלי הדירות קיימת התלבטות האם להתקין מרפסות בטון או מרפסות פלדה תלויות. למרפסת פלדה ישנם יתרונות רבים על פני מרפסת בטון מיושנת, ולכן רבים בוחרים להתקין מרפסות פלדה בדירתם החדשה או הישנה.

 

מרפסות בטון הינם כבדות הרבה יותר ממרפסות פלדה, ולכן לא רק שמוסיפות משקל רב לבניין אלא גם מצריכות בניית עמודי בטון עד הקרקע. לא תמיד עמודים אלו משתלבים עם הבניין הקיים ולעתים מפריעים לחניון או מקומות חנייה בבניין. בנוסף, לא כל בניין קיים יכול לעמוד בכובד של מרפסת בטון מבחינה בטיחותית, ויש לבדוק זאת באופן מקצועי ויסודי טרם ההתקנה.

 

לעומת מרפסות בטון כבדות, מרפסת הפלדה היא קלה יותר ואינה מצריכה עמודים אלא מתחברת ישירות למבנה. בנוסף, בעוד מרפסת בטון דורשת עבודת שטח רבה מאחר והיא נבנית במקום, מרפסת פלדה מיוצרת במפעל ולכן זמן ההתקנה קצר משמעותית. בנייה של מרפסות בטון יכולה לקחת סביב השנה בעוד שהתקנה של מרפסות פלדה לוקחת רק מספר חודשים. לכן בהזמנת בנייה של מרפסת בטון יש לקחת את זמן השיפוץ בחשבון.

 

אין ספק כי היום כבר כולם יודעים כי התקנה של מרפסות פלדה היא פשוטה, זולה ומהירה יותר מאשר מרפסות בטון ולכן היא הבחירה המועדפת על רוב יזמי הנדל"ן ובעלי הדירות.

 

רוצים מידע נוסף אודות ההבדל בין מרפסת בטון למרפסת פלדה ? פנו עוד היום לחברת א.ע. מרפסות פלדה ונשמח לסייע לכם.

 

רוצים עוד מידע עבור בניית מרפסת תלויה מחיר להתקנה בדירתכם ? פנו אלינו עוד היום ונשמח לספק לכם עבור מרפסת תלויה מחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

View Albums