התקנת מרפסת תלויות 

  

התקנת מרפסות תלויות הוא שיפוץ נפוץ, ובעלי דירות רבים בודקים על הוספת מרפסת תלויה בבניין שלהם בכדי לבדוק במה בדיוק זה כרוך ומה העלויות. מדובר בשיפוץ נפוץ מאחר ומרפסת בבניין משדרגת פלאים את איכות החיים של הדיירים, אשר זוכים לאזור פתוח בדירתם.

 

דירה לעומת בית פרטי היא מקום סגור, כאשר כדי לצאת החוצה לאוויר הנעים צריך לרדת למטה ולצאת מהבניין החוצה. לא תמיד מתאפשרת הירידה למטה, ובבניינים מסוימים אף אין מעלית וצריך לרדת ולעלות במדרגות. לכן הוספת מרפסת תלויה משנה לחלוטין את איכות החיים, כאשר בשביל לשאוף מעט אוויר אין צורך לרדת ולעלות אלא פשוט לצאת למרפסת.

 

בנוסף, התקנת מרפסות תלויות מגדילה את שטח הבית ומוסיפה עוד אזור שלם בו ניתן למקם פינת ישיבה ואפילו פינת אוכל. לאחר הוספת מרפסת תלויה תוכלו לארח כמות גדולה יותר של משפחה וחברים, והבית ירגיש הרבה יותר מרווח וגדול. התקנת מרפסות תלויות נותנת למשפחות מרחב נוסף לשהייה של בני המשפחה, אשר חשוב במיוחד בדירות קטנות עם משפחות מרובות ילדים.

 

התקנת מרפסות תלויות היא פרויקט אשר צריך להתבצע עם קבלן המתמחה בתחום של הוספת מרפסת תלויה ומכיר את הנהלים והתקנים היטב. רק התקנת מרפסות תלויות עם קבלן בעל ניסיון רב בתחום היא בטיחותית עבורכם ועבור בני המשפחה שלכם.

 

מתעניינים לגבי הוספת מרפסת תלויה לדירה שלכם ? פנו עוד היום לחברת א.ע. מרפסות פלדה אשר מתמחה בהתקנה של מרפסות תלויות עם שנים רבות של ניסיון בתחום.

 

View Albums